GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

deniz-feneri
Gündem

Türkiye’deki tarihi fenerler yenileniyor

cumhurbaskani-erdogan-en-etkili-ilac-sandik-1738510550-212_large.webp
Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En etkili ilaç sandık!

denizli-de-caddeler-yenileniyor-1738397787-687_large.webp
Yerel Gündem

Denizli’de caddeler yenileniyor

national-geographic-now-sec-izle-servisinin-subat-ayi-temasi-macera
Televizyon

National Geographic NOW Seç-İzle Servisi’nin Şubat Ayı Teması ‘Macera’…

abd-ile-izmir-arasinda-diplomatik-yakinlasma
Yerel Gündem

ABD ile İzmir arasında diplomatik yakınlaşma

aydin-buyuksehir-didimde-hizmetlerine-devam-ediyor
Yerel Gündem

Aydın Büyükşehir Didim’de Hizmetlerine Devam Ediyor

buca-belediye-spor-u-14-takimi-turkiye-sampiyonasinda
Spor

Buca Belediye Spor U-14 Takımı Türkiye şampiyonasında

cocuklarin-ilk-tercihi-bu-muze-1738325636-124_large.webp
Yerel Gündem

Çocukların ilk tercihi Oyuncak Müzesi

baskan-altay-konyalilarla-bir-araya-geldi-1738330644-114_large.webp
Yerel Gündem

Başkan Altay, Konyalılarla bir araya geldi

avrupa-ligi-uefa
Spor

Fenerbahçe ve Galatasaray’in play-off rakipleri belli

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!