Özgür Haberci © 2022-2024 Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Ekonomi

Ekonomi

Gençleri tarım sektörüne yöneltecek Üçüncü Kuşak Tarım Girişimciliği Projesi start aldı

Admin
0 25

Türkiye’nin tarım ürünleri ihracatının 35 milyar dolardan 50 milyar dolara çıkması için gençleri tarım sektörüne kazandırmak isteyen Ege Bölgesi’nin bitkisel ürün ihracat lideri Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, “Üçüncü Kuşak Tarım Girişimciliği” projesinin ikinci ayağını başlattı.

Ekonomi

VakıfBank 70. yılını “yetmez" mesajıyla kutluyor

Admin
0 19

Hayat bulduğu toprakların ekonomik ve toplumsal kalkınması için 70 yıldır gece gündüz demeden çalışarak Türk milletinin kalbinde sarsılmaz bir yer edinmeyi başaran VakıfBank, kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yayınladığı reklam filminde, ülkenin aydınlık yarınları için yaptıkları ile yetinmeyerek çıtayı hep daha yukarıya çıkardıklarına vurgu yapıyor.

Ekonomi

Rapsodo'nun Ar- Ge Merkezi tescil başvurusu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı…

Admin
0 20

Okur: “Dışa bağımlılığı azaltmanın en önemli adımı teknoloji ihracatı” Dışa bağımlılığı azaltmanın en  önemli adımlarından biri olan teknoloji ihracatında; başta Amerika olmak üzere Asya ve Avrupa’da da Türkiye’nin adını  altın harflerle yazdıran Rapsodo’nun Türkiye’deki Ar-Ge Üssü için yaptığı tescil başvurusu, T.

Ekonomi

A101'e 25 Nisan'da Tiny House Geliyor

Admin
0 15

Türkiye’nin 81 ilinde 13.

Ekonomi

İGA İstanbul Havalimanı İşletmesi CEO'luğuna Selahattin Bilgen asaleten atandı

Admin
0 10

Dünyanın en önemli küresel aktarma merkezlerinden İGA İstanbul Havalimanı İşletmesi CEO’luğuna, görevi Eylül 2023’ten bu yana vekaleten yürüten Selahattin Bilgen asaleten atandı.

Ekonomi

Midas'a 45 milyon dolarlık rekor yatırım!

Admin
0 13

Yenilikçi yatırım uygulaması Midas, global yatırımcılardan 45 milyon dolarlık yatırım alarak Türkiye’nin en büyük erken aşama yatırımını alan finansal teknoloji şirketi oldu Amerikan borsalarına ve Borsa İstanbul’a düşük komisyon oranları ile masrafsız yatırım yapma imkânı sunan finans uygulaması Midas, global yatırımcılardan aldığı 45 milyon dolarlık Seri A yatırımı ile önemli bir başarıya imza attı.

Ekonomi

Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea Açıldı

Admin
0 12

Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea; büyüleyici manzarası ile İstanbul’un kalbinde eşsiz bir konaklama deneyimi için kapılarını açtı.

Ekonomi

Minycenter hem minikleri hem de ebeveynleri renkli dünyasına bekliyor

Admin
0 11

Minycenter, güneş içimizi ısıtmaya başlamışken hem minikleri hem de ebeveynleri mutlu edecek bir kampanya ile baharı karşılıyor.

Ekonomi

Balkanlar üzerinden yağmurlu hava yerine döviz yağmuru geldi

Admin
0 9

Türkiye, Mart ayında ihracatında yüzde 4,1’lik kan kaybı yaşarken, yaklaşık 7 asırdır yoğun siyasi, sosyal ve kültürel bağlara sahip olduğu Balkanlara ihracatını yüzde 19’luk artışla 1 milyar 853 milyon dolardan 2 milyar 204 milyon dolara tırmandırdı.

Ekonomi

İş dünyası Çin'den vize kolaylığı istedi

Admin
0 13

“Yıl Dönümlerinin Kavşağında: Türkiye-Çin Ekonomik İlişkilerine Bakış” başlıklı 6.