GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

a101e-25-nisanda-tiny-house-geliyor.jpg
Ekonomi

A101'e 25 Nisan'da Tiny House Geliyor

baskan-aydin-koltugunu-cocuklara-birakti.jpg
Gündem

Başkan Aydın koltuğunu çocuklara bıraktı

nevsehir-belediye-baskani-rasim-ari-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-dolayisiyla-mesaj-yayimladi.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

minik-dostlarindan-baskana-tesekkurler-tahir-amca.jpg
Gündem

Minik dostlarından Başkan'a; ''Teşekkürler Tahir amca''

karaman-belediyesinde-23-nisan-kutlamasi.jpg
Gündem

Karaman Belediye'sinde 23 Nisan Kutlaması

baskan-mutludan-cocuklara-lunapark-surprizi.jpg
Gündem

Başkan Mutlu'dan çocuklara lunapark sürprizi

23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-kemal-kaynas-stadyumunda-duzenlenen-torenlerle-kutlandi.jpg
Gündem

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kemal Kaynaş Stadyumu'nda düzenlenen törenlerle kutlandı

oyunlar-cocuklarin-en-dogal-hakki-oyunlar-cocuklarin-saglikli-gelisimi-icin-temel-bir-arac.jpg
Sağlık

Oyunlar çocukların en doğal hakkı! Oyunlar, çocukların sağlıklı gelişimi için temel bir araç!

her-10-hamileligin-1i-riskli.jpg
Sağlık

Her 10 Hamileliğin 1'i Riskli

23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-munasebetiyle-sivas-belediye-baskani-dr-adem-uzun-makamini-resat-semsettin-baskanvekili-gorevini-ustlendi.jpg
Gündem

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Münasebetiyle Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, makamını Reşat Şemsettin Başkanvekili görevini üstlendi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!