GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

baskan-kinay-koltugunu-cocuklara-devretti.jpg
Gündem

Başkan Kınay koltuğunu çocuklara devretti

bayram-oyuncaklarla-basladi.jpg
Gündem

Bayram oyuncaklarla başladı

Goruntu-22.04.2024-09.46.jpeg
Sağlık

Bakan Tekin 23 Nisan Etkinliklerine Katıldı

ayse-cebi-korfeze-hazir.jpg
Spor

Ayşe Çebi, Körfez'e Hazır

iga-istanbul-havalimani-isletmesi-ceoluguna-selahattin-bilgen-asaleten-atandi.jpg
Ekonomi

İGA İstanbul Havalimanı İşletmesi CEO'luğuna Selahattin Bilgen asaleten atandı

midasa-45-milyon-dolarlik-rekor-yatirim.jpg
Ekonomi

Midas'a 45 milyon dolarlık rekor yatırım!

nevsehir-belediye-baskani-rasim-ari-nevsehir-esnaf-ve-sanatkarlar-odalari-birligi-baskani-mehmet-pinarbasi-ve-ile-birlige-bagli-oda-baskanlarini-konuk-etti.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve ile birliğe bağlı oda başkanlarını konuk etti

nevsehir-belediye-baskani-rasim-ari-aksam-saatlerinde-esnaf-ziyaretlerinde-bulundu.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, akşam saatlerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu

marmariste-dereler-temizleniyor.jpg
Gündem

Marmaris'te Dereler Temizleniyor

edremit-belediyesinden-sehitlere-vefa.jpg
Gündem

Edremit Belediyesi'nden şehitlere vefa

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!