GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

baskan-deveciler-pazar-esnafiyla-bulustu.jpg
Gündem

Başkan Deveciler Pazar Esnafıyla Buluştu

tuik-yasli-nufus-8-milyon-722-bin-806-kisi-oldu.jpg
Gündem

Tüik: Yaşlı nüfus 8 milyon 722 bin 806 kişi oldu

yeni-hal-binasi-gebze-bolgesine-cok-yakisacak.jpg
Gündem

Yeni hal binası Gebze bölgesine çok yakışacak

seferihisarda-emeklilerin-hesabina-2-bin-tl-yatti.jpg
Gündem

Seferihisar'da emeklilerin hesabına 2 bin TL yattı

bekir-develi-kartepelilerle-buluslu.jpg
Gündem

Bekir Develi Kartepelilerle Buluşlu

teravih-programlari-akhisar-fatih-camiinde-devam-etti.jpg
Gündem

Teravih Programları Akhisar Fatih Camiinde Devam Etti

beylikduzu-belediyesinden-secim-gunu-yasli-ve-engellilere-ulasim-destegi.jpg
Gündem

Beylikdüzü Belediyesi”nden Seçim Günü Yaşlı ve Engellilere Ulaşım Desteği

uzmanlar-uyardi-45-yas-uzerindeki-herkes-kolonoskopi-yaptirmali.jpg
Gündem

Uzmanlar uyardı! 45 yaş üzerindeki herkes kolonoskopi yaptırmalı!

lastiklere-yaz-geldi-zorunlu-kis-lastiginde-son-gun-1-nisan.jpg
Ekonomi

Lastiklere Yaz Geldi Zorunlu kış lastiğinde son gün: 1 Nisan

ab-parti-ibb-adayi-mutlu-onceligimiz-deprem-gencler-ve-trafik.jpg
Ekonomi

AB Parti İBB Adayı Mutlu: Önceliğimiz deprem, gençler ve trafik

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!