GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

turk-kizilay-2024-ramazan-kampanyasi-bu-ramazan-sensiz-olmaz.jpg
Gündem

Türk Kızılay 2024 Ramazan Kampanyası: Bu Ramazan Sensiz Olmaz

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-biz-oradan-oraya-sekerek-menfaatimiz-icin-makam-hirsi-icin-donecek-firildaklik-yapacak-adam-degiliz-ok-gibi-dimdik-dosdogru-dur.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Biz oradan oraya sekerek menfaatimiz için, makam hırsı için dönecek, fırıldaklık yapacak adam değiliz. Ok gibi, dimdik, dosdoğru duruyoruz." dedi

baskan-ibrahim-sandikci-hemsehrilerimizle-ele-ele-ilcemizi-daha-ileriye-tasiyacagiz.jpg
Gündem

Başkan İbrahim Sandıkçı: “Hemşehrilerimizle ele ele ilçemizi daha ileriye taşıyacağız"

kentin-merkez-parklarindan-biri-olan-alparslan-turkes-parki-karaman-belediyesi-tarafindan-bastan-sona-yenilenerek-kullanima-sunuldu.jpg
Gündem

Kentin merkez parklarından biri olan Alparslan Türkeş Parkı, Karaman Belediyesi tarafından baştan sona yenilenerek kullanıma sunuldu

kolon-kanserinin-gorulme-sikligi-artiyor.png
Sağlık

Kolon kanserinin görülme sıklığı artıyor!

orucluyken-agiz-kokusu-kader-degil.jpg
Sağlık

Oruçluyken ağız kokusu kader değil!

tlcde-bu-bahar-kore-ruzgari-esiyor-nisan-ve-mayista-3-kore-dizisi-yayinda.jpg
Magazin

TLC'de bu bahar Kore rüzgarı esiyor: Nisan ve Mayıs'ta 3 Kore dizisi yayında!

castrol-ford-team-turkiye-marmaris-ege-rallisinde-zirve-icin-start-aliyor.png
Spor

Castrol Ford Team Türkiye, Marmaris Ege Rallisi'nde Zirve İçin Start Alıyor

poca-fenerbahcenin-sort-sponsoru-oldu.jpg
Spor

POCA, Fenerbahçe'nin şort sponsoru oldu

sanayi-ve-teknoloji-bakani-mehmet-fatih-kacir-ve-turkiye-milli-uzay-programi-kapsaminda-uzaya-gonderilen-ilk-turk-astronot-alper-gezeravci-deulu-genclerle-bir-araya-geldi.jpg
Gündem

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Türkiye Milli Uzay Programı Kapsamında Uzaya gönderilen ilk Türk Astronot Alper Gezeravcı DEÜ'lü Gençlerle Bir Araya Geldi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!