GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

canakkale-deniz-zaferinin-109-yil-donumu-kutlu-olsun.jpg
Gündem

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

aydinlilar-aydin-buyuksehir-belediyesi-tarafindan-fuar-aydinda-duzenlenen-ramazan-etkinliklerinde-bir-araya-geliyor.jpg
Gündem

Aydınlılar, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Fuar Aydın'da düzenlenen ramazan etkinliklerinde bir araya geliyor

tesk-genel-baskani-bendevi-palandoken-osmangazi-meydani-turkiyedeki-tum-belediyelere-nasip-olsun.jpg
Gündem

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken: “Osmangazi Meydanı Türkiye'deki tüm belediyelere nasip olsun"

susam-ihracatinda-yuzde-195lik-rekor-artis.jpg
Ekonomi

Susam ihracatında yüzde 195'lik rekor artış

neova-sigortanin-yeni-urunu-neoenerjik-kasko.jpg
Ekonomi

Neova Sigorta'nın yeni ürünü: NeoEnerjik Kasko

henkel-surdurulebilirlik-hedeflerine-guclu-bir-sekilde-ilerliyor.jpg
Ekonomi

Henkel, sürdürülebilirlik hedeflerine güçlü bir şekilde ilerliyor

karelde-bayrak-degisimi.jpg
Ekonomi

KAREL'de Bayrak Değişimi

subat-ayinda-konut-satislarinda-yuzde-17-artis-kaydedildi-ortalama-konut-fiyati-3-milyon-220-bin-tl-oldu.jpg
Ekonomi

Şubat Ayında Konut Satışlarında Yüzde 17 Artış Kaydedildi Ortalama Konut Fiyatı 3 Milyon 220 Bin TL Oldu

ak-parti-tum-kadrolariyla-izmiti-arsinliyor.jpg
Ekonomi

AK Parti tüm kadrolarıyla İzmit'i arşınlıyor

dubai-2023te-1715-milyon-turist-ile-kendi-rekorunu-kirdi.jpg
Ekonomi

Dubai, 2023'te 17,15 Milyon Turist İle Kendi Rekorunu Kırdı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!