GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

nevsehir-belediye-baskani-dr-mehmet-savran-hayatini-kaybeden-necmi-cantekin-icin-taziye-mesaji-yayimladi.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, hayatını kaybeden Necmi Cantekin için taziye mesajı yayımladı

daricada-gercek-belediyeciligin-en-guzel-ornekleri-var.jpg
Gündem

'Darıca'da gerçek belediyeciliğin en güzel örnekleri var'

cumhurbaskani-yardimcisi-cevdet-yilmaz-amasya-devlet-hastanesinin-temel-atma-torenine-katilacak.jpg
Sağlık

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Amasya Devlet Hastanesi'nin Temel Atma Töreni'ne katılacak

niluferde-binlerce-paket-ata-tohumu-dagitildi.jpg
Gündem

Nilüfer'de binlerce paket ata tohumu dağıtıldı

kemer-belediyesinden-judoculara-malzeme-destegi.jpg
Spor

Kemer Belediyesi'nden judoculara malzeme desteği

turkiyenin-meyve-suyu-ihracati-500-milyon-dolara-dayandi-meyve-suyu-sektoru-2028-yili-icin-1-milyar-dolar-ihracat-hedefine-kilitlendi.jpg
Ekonomi

Türkiye'nin meyve suyu ihracatı 500 milyon dolara dayandı Meyve suyu sektörü 2028 yılı için 1 milyar dolar ihracat hedefine kilitlendi

dogal-tas-sektorunun-cin-bayrami-basladi.jpg
Ekonomi

Doğal taş sektörünün Çin bayramı başladı

sasal-su-fabrikasi-buyuk-dolum-tesisi-ve-sasal-muzesi-19-martta-aciliyor.jpg
Ekonomi

Şaşal Su Fabrikası Büyük Dolum Tesisi ve Şaşal Müzesi 19 Mart'ta açılıyor

askinin-yatirimlari-birer-birer-hayata-geciriliyor.jpg
Gündem

ASKİ'nin yatırımları birer birer hayata geçiriliyor

aydin-buyuksehir-belediyesi-ekipleri-turizmin-kalbinin-attigi-yolu-yeniliyor.jpg
Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Turizmin Kalbinin Attığı Yolu Yeniliyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!