GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savrandan-carpici-aciklamalar.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran'dan Çarpıcı Açıklamalar

ticaret-bakani-bolat-turkiyede-belediyecilik-konusunda-model-sehir-konyadir.jpg
Gündem

Ticaret Bakanı Bolat: “Türkiye'de Belediyecilik Konusunda Model Şehir Konya'dır"

baskan-dundar-taksicilerle-iftarda-bulustu.jpg
Gündem

Başkan Dündar taksicilerle iftarda buluştu

karaman-belediye-baskani-savas-kalayci-18-mart-canakkale-zaferinin-109-yili-ve-sehitleri-anma-gunu-dolayisiyla-bir-mesaj-yayinladi.jpg
Gündem

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. yılı ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

decathlon-insanlari-sporun-harikalariyla-harekete-gecirecek.jpg
Ekonomi

Decathlon, İnsanları Sporun Harikalarıyla Harekete Geçirecek

fullstack-bootcamp-2023u-basariyla-tamamlayan-3-genc-kariyerlerine-vakifbankta-devam-edecek.jpg
Ekonomi

Fullstack Bootcamp 2023'ü başarıyla tamamlayan 3 genç, kariyerlerine VakıfBank'ta devam edecek

finansal-donusumun-zirvesi-yapay-zeka-dijital-deneyim-ve-surdurulebilir-gelecek.jpg
Ekonomi

Finansal Dönüşümün Zirvesi: Yapay Zeka, Dijital Deneyim ve Sürdürülebilir Gelecek

amazon-web-services-aws-akilli-uretim-dongusel-ekonomiyi-bes-sekilde-mumkun-kiliyor.jpg
Ekonomi

Amazon Web Services (AWS) Akıllı üretim, döngüsel ekonomiyi beş şekilde mümkün kılıyor

emiratesten-ramazan-ayina-ozel-hizmetler.jpg
Ekonomi

Emirates'ten Ramazan Ayı'na özel hizmetler

tuik-ucretli-calisan-sayisi-yillik-28-artti.jpg
Ekonomi

TÜİK: Ücretli çalışan sayısı yıllık %2,8 arttı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!