GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

rolls-royce-vietjet-airin-40-adet-trent-7000-motoru-satin-alma-taahhudunu-memnuniyetle-karsiladi.jpg
Ekonomi

Rolls-Royce, Vietjet Air'in 40 adet Trent 7000 motoru satın alma taahhüdünü memnuniyetle karşıladı

gedik-yatirim-2023-finansal-sonuclarini-acikladi.jpg
Ekonomi

Gedik Yatırım, 2023 Finansal Sonuçlarını Açıkladı

yas-meyve-sebze-ve-meyve-sebze-mamullerinde-41-firma-10-milyar-dolar-ihracat-hedefi-icin-gucbirligine-gitti.jpg
Ekonomi

Yaş meyve sebze ve meyve sebze mamullerinde 41 firma 10 milyar dolar ihracat hedefi için güçbirliğine gitti

tuik-turkiye-genelinde-subat-ayinda-93-bin-902-konut-satildi.jpg
Ekonomi

TÜİK: Türkiye genelinde Şubat ayında 93 bin 902 konut satıldı

tuik-ticari-sut-isletmelerince-915-bin-522-ton-inek-sutu-toplandi.jpg
Ekonomi

TÜİK: Ticari süt işletmelerince 915 bin 522 ton inek sütü toplandı

tuik-tavuk-eti-uretimi-203-bin-64-ton-tavuk-yumurtasi-uretimi-184-milyar-adet-olarak-gerceklesti.jpg
Ekonomi

TÜİK: Tavuk eti üretimi 203 bin 64 ton, tavuk yumurtası üretimi 1,84 milyar adet olarak gerçekleşti

ramazan-sofralarina-bizim-toptan-bereketi.jpg
Ekonomi

Ramazan sofralarına Bizim Toptan bereketi

vodafonedan-genc-yeteneklere-ozel-yurtdisi-deneyim-programi.jpg
Ekonomi

Vodafone'dan Genç Yeteneklere Özel Yurtdışı Deneyim Programı

olmez-kazanan-kandira-olacak.jpg
Gündem

Ölmez: Kazanan Kandıra olacak

egitim-cagindaki-gencler-icin-buyuksehirden-maddi-destek.jpg
Gündem

Eğitim çağındaki gençler için Büyükşehir'den maddi destek

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!