GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tarim-akademisi-projesi.jpg
Gündem

'Tarım Akademisi' projesi

sadi-ozdemirden-bursaspora-destek-mesaji.jpg
Spor

Şadi Özdemir'den Bursaspor'a destek mesajı

surdurulebilirlik-parki-acildi.jpg
Gündem

“Sürdürülebilirlik Parkı” açıldı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-birlik-beraberlik-kardeslik-ve-dayanisma-icerisinde-tum-nevsehirlileri-kucaklayacagiz-dedi.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde tüm Nevşehirlileri kucaklayacağız." dedi

niluferde-ilk-iftar-sofrasi-ihsaniyede-kuruldu.jpg
Gündem

Nilüfer'de ilk iftar sofrası İhsaniye'de kuruldu

omeroglu-meclis-uyesi-adaylari-ile-bir-araya-geldi.jpg
Gündem

Ömeroğlu, meclis üyesi adayları ile bir araya geldi

gaziemirde-tiroid-ve-depresyon-konusu-islendi.jpg
Sağlık

Gaziemir'de tiroid ve depresyon konusu işlendi

birkac-ogun-yetebilecek-sekilde-iftar-sofralari-ibadetin-ruhuna-uygun-degil.jpg
Sağlık

Birkaç öğün yetebilecek şekilde iftar sofraları ibadetin ruhuna uygun değil!

kapasitesinin-altindan-okuyanin-da-iste-dikis-tutturamayanin-da-derdi-ayni-tedavi-gormeyen-dehbli-bireyler-evliliklerinde-de-sorun-yasiyor.jpg
Sağlık

Kapasitesinin altından okuyanın da işte dikiş tutturamayanın da derdi aynı! Tedavi görmeyen DEHB'li bireyler evliliklerinde de sorun yaşıyor!

eczacibasi-dynavit-ve-yuvam-dunyadan-iklim-krizine-dikkat-ceken-hareket.jpg
Spor

Eczacıbaşı Dynavit ve Yuvam Dünya'dan İklim Krizine Dikkat Çeken Hareket

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!