GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cimsa-mersin-fabrikasinin-ardindan-eskisehir-fabrikasina-da-altin-seviyede-csc-sertifikasi.jpg
Ekonomi

Çimsa Mersin Fabrikası'nın ardından Eskişehir Fabrikası'na da Altın Seviyede CSC Sertifikası

globelink-unimar-musteri-deneyimine-yapay-zekayi-entegre-etmeyi-planliyor.jpg
Ekonomi

Globelink Ünimar, müşteri deneyimine yapay zekayı entegre etmeyi planlıyor

aksigorta-tcfd-raporunu-yayinladi.jpg
Ekonomi

Aksigorta, TCFD Raporu'nu Yayınladı

dunyaca-unlu-futbolcu-ronaldo-clear-ile-bir-yeni-reklam-filmine-daha-imza-atti.jpg
Ekonomi

Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo, Clear ile bir yeni reklam filmine daha imza attı

akbank-dis-ticarette-surdurulebilir-buyume-hedefiyle-ihracatci-bulusmasini-gerceklestirdi.jpg
Ekonomi

Akbank, Dış Ticarette Sürdürülebilir Büyüme Hedefiyle İhracatçı Buluşması'nı Gerçekleştirdi

turk-sirketler-iklim-degisikligini-onemsiyor-ama-harekete-gecmekte-yavaslar.jpg
Ekonomi

Türk şirketler iklim değişikliğini önemsiyor ama harekete geçmekte yavaşlar

borusan-limani-genel-muduru-hamdi-ercelik-turklim-yonetim-kurulu-baskani-oldu.jpg
Ekonomi

Borusan Limanı Genel Müdürü Hamdi Erçelik TÜRKLİM Yönetim Kurulu Başkanı oldu

emirates-hong-kong-uluslararasi-havalimanindaki-dinlenme-salonunu-yeniledi.jpg
Ekonomi

Emirates, Hong Kong Uluslararası Havalimanı'ndaki Dinlenme Salonunu Yeniledi

sivas-belediye-baskani-ve-ak-parti-belediye-baskan-adayi-hilmi-bilgin-kentteki-colyak-hastalari-ve-aileleri-ile-bir-araya-geldi.jpg
Gündem

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, kentteki çölyak hastaları ve aileleri ile bir araya geldi

aydin-buyuksehir-belediye-baskani-ozlem-cercioglu-karacasu-pazarini-ziyaret-ederek-vatandaslarla-ve-pazar-esnafiyla-bulustu.jpg
Gündem

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karacasu Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşlarla ve pazar esnafıyla buluştu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!