GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kemer-belediye-spor-evinde-galip-geldi.jpg
Spor

Kemer Belediye Spor evinde galip geldi

kemer-belediyesi-ile-elektraweb-arasinda-is-birligi-protokolu.jpg
Ekonomi

Kemer Belediyesi ile Elektraweb arasında iş birliği protokolü

kizilayin-gazze-gemisi-misira-ulasti.jpg
Gündem

Kızılay'ın Gazze Gemisi Mısır'a Ulaştı

izmit-hizmetlerle-tutusacak.jpg
Gündem

İzmit hizmetlerle 'Tutuş'acak

nevsehir-belediyesi-11-ayin-sultani-ramazan-ayini-kahveci-dagi-eteklerinde-olusturulan-platformdan-gerceklestirilen-11-pare-top-atisi-ile-karsiladi.jpg
Gündem

Nevşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan ayını Kahveci Dağı eteklerinde oluşturulan platformdan gerçekleştirilen 11 pare top atışı ile karşıladı

izmit-belediye-baskan-adayi-muharrem-tutusun-beyanname-toplantisinda-duygusal-anlar-yasandi.jpg
Gündem

İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş'un beyanname toplantısında duygusal anlar yaşandı

baskan-deveciler-pelitkoy-mahallesindeki-hemsehrileriyle-bulustu.jpg
Gündem

Başkan Deveciler, Pelitköy Mahallesi'ndeki Hemşehrileriyle Buluştu

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-pazar-esnaflariyla-kucaklasarak-pazar-alisverisi-yapan-vatandaslarla-sohbet-etti.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, pazar esnaflarıyla kucaklaşarak pazar alışverişi yapan vatandaşlarla sohbet etti

sivas-belediye-baskani-hilmi-bilgin-ramazan-ayi-dolayisiyla-bir-kutlama-mesaji-yayinladi.jpg
Gündem

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

halk-marketteki-ucuz-et-kampanyasina-buyuk-ilgi.jpg
Gündem

Halk Market'teki ucuz et kampanyasına büyük ilgi.

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!