GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

sika-yapi-kimyasallari-deprem-haftasinda-deguder-ve-akademisyenler-ile-bir-araya-geldi.jpg
Ekonomi

Sika Yapı Kimyasalları, Deprem Haftası'nda DEGÜDER ve Akademisyenler ile Bir Araya Geldi

seturun-pazarlama-ve-kurumsal-iletisim-direktorlugune-omer-ozkan-sakar-atandi.jpg
Ekonomi

Setur'un Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Ömer Özkan Şakar atandı

celebi-havacilik-holding-bm-kadinin-guclenmesi-prensiplerinin-imzacisi-oldu.jpg
Ekonomi

Çelebi Havacılık Holding, BM Kadının Güçlenmesi Prensipleri'nin imzacısı oldu

james-dyson-dunyayi-degistirecek-fikirler-ariyor-2024-james-dyson-odulu-basvurulari-basladi.jpg
Ekonomi

James Dyson Dünyayı Değiştirecek Fikirler arıyor: 2024 James Dyson Ödülü Başvuruları Başladı

cam-tavanlara-meydan-okuyan-kadinlar-is-dunyasinin-gelecegini-sekillendiriyor.jpg
Ekonomi

Cam tavanlara meydan okuyan kadınlar iş dünyasının geleceğini şekillendiriyor

ford-otosan-turkiyede-4-yildiz-sertifikali-cevik-organizasyon-olmaya-hak-kazanan-ilk-otomotiv-uretim-sirketi-oldu.jpg
Ekonomi

Ford Otosan, Türkiye'de “4 Yıldız Sertifikalı Çevik Organizasyon" Olmaya Hak Kazanan İlk Otomotiv Üretim Şirketi Oldu

enuygun-global-markasi-wingienin-buyume-yolculugunda-travelportla-anlasti.jpg
Ekonomi

Enuygun, global markası Wingie'nin büyüme yolculuğunda Travelport'la anlaştı

socar-turkiyeden-bursa-ve-kayseriye-ek-dogal-gaz-yatirimlari.jpg
Ekonomi

SOCAR Türkiye'den Bursa ve Kayseri'ye Ek Doğal Gaz Yatırımları

yeni-zirvelere-yolculuk-icin-donusum-sart.jpg
Ekonomi

Yeni Zirvelere Yolculuk İçin “Dönüşüm" Şart

beylikduzu-belediyesi-engelli-bireylerin-sanattan-spora-egitimden-eglenceye-kadar-her-turlu-sosyal-ihtiyaclarini-karsilayacagi-beylikduzu-engelsiz-yasam-merkezini-ilceye-kazandirdi.jpg
Gündem

Beylikdüzü Belediyesi, engelli bireylerin sanattan spora, eğitimden eğlenceye kadar her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayacağı Beylikdüzü Engelsiz Yaşam Merkezi'ni ilçeye kazandırdı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!