GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

edanaz-avrupa-ucuncusu.jpg
Spor

Edanaz Avrupa üçüncüsü

ege-universitesi-dacka-son-16ya-kalmayi-basardi.jpg
Spor

Ege Üniversitesi DAÇKA son 16'ya kalmayı başardı!

disney-kiz-cocuklarina-uefa-playmakers-ile-futbol-heyecani-yasatiyor.jpg
Spor

Disney Kız Çocuklarına UEFA Playmakers ile Futbol Heyecanı Yaşatıyor

inegollu-sporculardan-sezona-gorkemli-final.jpg
Spor

İnegöllü Sporculardan Sezona Görkemli Final

burhaniye-belediyespor-canakkaleden-3-puanla-dondu.jpg
Spor

Burhaniye Belediyespor Çanakkale'den 3 Puanla Döndü

depreme-karsi-koymanin-yolu-denetim-egitim-ve-yapi-guvenliginden-geciyor.jpg
Ekonomi

Depreme karşı koymanın yolu denetim, eğitim ve yapı güvenliğinden geçiyor

hefa-group-84-ulkeye-ihracat-yapiyor.jpg
Ekonomi

Hefa Group 84 Ülkeye İhracat Yapıyor

cern-inovasyonlarini-turk-girisimcilerle-bulusturuyor.jpg
Ekonomi

CERN İnovasyonlarını Türk Girişimcilerle Buluşturuyor

emirates-kabin-memuru-alimlarina-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

Emirates, Kabin Memuru Alımlarına Devam Ediyor

troy-dijital-kredi-karti-vakif-katilimda.jpg
Ekonomi

TROY Dijital Kredi Kartı Vakıf Katılım'da

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!