GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

tutus-en-buyuk-destek-koylerimizden-gelecek.jpg
Gündem

Tutuş, En büyük destek köylerimizden gelecek

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-15-temmuz-mahallesinde-esnaf-ziyaretleri-gerceklestirdi.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, 15 Temmuz Mahallesi'nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

yeni-izmitte-en-onemli-paydasimiz-muhtarlarimiz-olacak.jpg
Gündem

“Yeni İzmit'te en önemli paydaşımız muhtarlarımız olacak”

cetinkaya-taksici-esnafimiz-bizim-icin-cok-degerli.jpg
Gündem

Çetinkaya, “Taksici esnafımız bizim için çok değerli”

beylikduzu-hobi-bahcelerinde-5-donem-kura-heyecani.jpg
Gündem

Beylikdüzü Hobi Bahçeleri'nde 5. Dönem Kura Heyecanı

eczacibasi-dynavit-ceyrek-finalin-rovansinda-italyan-temsilci-savino-del-bene-scandicciye-konuk-oluyor.jpg
Spor

Eczacıbaşı Dynavit, çeyrek finalin rövanşında İtalyan temsilci Savino Del Bene Scandicci'ye konuk oluyor

kristal-kar-ile-hiz-bulusmasi.jpg
Spor

Kristal Kar ile Hız Buluşması

canikte-uretken-belediyecilik.jpg
Gündem

Canik'te Üretken Belediyecilik

selcuklu-belediye-baskani-ahmet-pekyatirmaci-sebze-meyve-hali-plastikciler-ve-halicilar-esnafiyla-bir-araya-geldi.jpg
Gündem

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Sebze-Meyve Hali, Plastikçiler ve Halıcılar esnafıyla bir araya geldi.

tkydden-baskan-cerciogluna-nezaket-ziyareti.jpg
Gündem

TKYD'den Başkan Çerçioğlu'na Nezaket Ziyareti

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!