GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

sevim-ak-gencler-yaratici-yeteneklerinin-pesinden-kossun.jpg
Gündem

Sevim Ak: Gençler Yaratıcı Yeteneklerinin Peşinden Koşsun

multidisipliner-bilim-ekibinden-epilepsi-hastaliginin-tani-ve-tedavisine-yonelik-proje.jpg
Gündem

Multidisipliner bilim ekibinden epilepsi hastalığının tanı ve tedavisine yönelik proje

abdullah-ozdemir-bagcilar-icin-yeni-donem-projelerini-anlatti.jpg
Gündem

Abdullah Özdemir, Bağcılar için yeni dönem projelerini anlattı

trabzonspordan-epilepsi-hastalarina-destek.jpg
Spor

Trabzonspor'dan Epilepsi Hastalarına Destek

karaman-belediyesinin-onemli-projelerinden-biri-olan-ve-genclere-hitap-eden-drift-alani-ve-maket-hava-araci-pisti-hizmete-girdi.jpg
Gündem

Karaman Belediyesi'nin önemli projelerinden biri olan ve gençlere hitap eden Drift Alanı ve Maket Hava Aracı Pisti hizmete girdi

canikte-gorkemli-acilis.jpg
Gündem

Canik'te Görkemli Açılış

ralli-sezonu-kristal-karlar-diyarinda-acildi.jpg
Spor

Ralli Sezonu Kristal Karlar Diyarında Açıldı

aliagaspor-fkdan-muhtesem-geri-donus.jpg
Spor

Aliağaspor FK'dan Muhteşem Geri Dönüş

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-bizim-derdimiz-gonullere-girmek-bizim-derdimiz-sehrimize-hizmet-etmek-dedi.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Bizim derdimiz gönüllere girmek, bizim derdimiz şehrimize hizmet etmek." dedi

cetinkaya-ben-bu-sehrin-kadinlarina-inaniyorum.jpg
Gündem

Çetinkaya, “Ben bu şehrin kadınlarına inanıyorum”

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!