GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

para-kurek-milli-takmindan-1-gumus-1-bronz-madalya.jpg
Spor

Para Kürek Milli Takmı'ndan 1 Gümüş 1 Bronz Madalya

erteleme-bir-hastalik-mi-dongu-mu-isteksizlikle-baslayan-ertelemeler-dongu-haline-gelebiliyor.jpg
Sağlık

Erteleme bir hastalık mı, döngü mü? İsteksizlikle başlayan ertelemeler döngü haline gelebiliyor

sahin-talus-parti-dinamiklerini-diri-tutuyor.jpg
Gündem

Şahin Talus, parti dinamiklerini diri tutuyor

cetinkaya-dur-durak-bilmiyor.jpg
Gündem

Çetinkaya dur durak bilmiyor

herkesin-baskani-devecilere-halktan-tam-destek.jpg
Gündem

Herkesin Başkanı Deveciler'e Halktan Tam Destek

sivas-belediye-baskani-hilmi-bilgin-berat-kandili-dolayisiyla-bir-mesaj-yayinladi.jpg
Gündem

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı

hilmi-bilgin-esnafimizin-destegi-ile-hizmet-ve-eser-siyasetine-devam-edecegiz.jpg
Gündem

Hilmi Bilgin Esnafımızın Desteği İle Hizmet ve Eser Siyasetine Devam Edeceğiz

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-vatandaslarimizin-duasina-allahin-rizasina-talibiz.jpg
Gündem

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran “Vatandaşlarımızın duasına, Allah'ın rızasına talibiz."

alper-gezeravci-uzay-yolculugu-sonrasi-ilk-genclik-bulusmasini-konya-bilim-merkezinde-yapti.jpg
Gündem

Alper Gezeravcı Uzay Yolculuğu Sonrası İlk Gençlik Buluşmasını Konya Bilim Merkezi'nde Yaptı

sanatin-ve-sanatcinin-yanindayiz-kemerde-ayni-salonda-tiyatro-ve-sinema-olacak.jpg
Gündem

Sanatın ve sanatçının yanındayız Kemer'de aynı salonda tiyatro ve sinema olacak

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!