GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

baskan-ibrahim-sandikcidan-berat-kandili-mesaji.jpg
Gündem

Başkan İbrahim Sandıkçı'dan Berat Kandili Mesajı

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-31-marti-zaferle-taclandiracagiz.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran 31 Mart'ı zaferle taçlandıracağız

karaman-belediye-baskani-savas-kalayci-24-subat-cumartesi-gunu-idrak-edecegimiz-berat-kandili-dolayisiyla-bir-kutlama-mesaji-yayinladi.jpg
Gündem

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 24 Şubat Cumartesi günü idrak edeceğimiz Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

devlet-desteklerindeki-artis-ihracatta-rekabetciligimizi-artiracak.jpg
Ekonomi

Devlet desteklerindeki artış ihracatta rekabetçiliğimizi artıracak

akbank-ve-turkishwin-is-birliginde-binyaprak-kadin-girisimci-mentorluk-programi-basladi.jpg
Ekonomi

Akbank ve TurkishWIN İş Birliğinde BinYaprak Kadın Girişimci Mentorluk Programı Başladı

dardanel-dubai-gulfood-fuarinda-yeni-isbirliklerine-imza-atti.jpg
Ekonomi

Dardanel Dubai Gulfood Fuarı'nda yeni işbirliklerine imza attı

mediamarkt-yeni-magazasini-atlaspark-avmde-acti.jpg
Ekonomi

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM'de Açtı

milas-belediyesi-milas-sehitleri-ve-kuvayi-milliye-aniti-projesini-tamamladi.jpg
Gündem

Milas Belediyesi, Milas Şehitleri ve Kuvayı Milliye Anıtı Projesi'ni tamamladı

burhaniyede-kadina-siddete-karsi-toplumsal-bilinc.jpg
Gündem

Burhaniye'de Kadına Şiddete Karşı Toplumsal Bilinç

kemerde-aydinlatmalarda-bakim-ve-onarim-calismalari.jpg
Gündem

Kemer'de aydınlatmalarda bakım ve onarım çalışmaları

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!