GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cocukluk-caginda-baslayan-bu-rahatsizlik-yasam-boyu-suruyor.jpg
Sağlık

Çocukluk çağında başlayan bu rahatsızlık yaşam boyu sürüyor!

atriyal-fibrilasyon-hastalarinin-yasam-kalitesini-arttiracak-mobil-uygulama-gelistirecekler.jpg
Sağlık

Atriyal Fibrilasyon hastalarının yaşam kalitesini arttıracak mobil uygulama geliştirecekler

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-hemsehrilerimizden-aldigimiz-guc-dua-ve-destekle-onlara-hizmet-etmeye-devam-edecegiz-dedi.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Hemşehrilerimizden aldığımız güç, dua ve destekle onlara hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi

pirelli-2024-motosiklet-yaris-sezonunda-150den-fazla-sampiyonaya-katiliyor.jpg
Spor

Pirelli 2024 motosiklet yarış sezonunda 150'den fazla şampiyonaya katılıyor

ak-parti-nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savran-simdiye-dek-oldugu-gibi-bundan-sonra-da-milletimizle-birlikte-yol-yurumeye-devam-edecegiz.jpg
Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Şimdiye dek olduğu gibi bundan sonra da milletimizle birlikte yol yürümeye devam edeceğiz

asfalt-calismalari-hiz-kesmeden-devam-ediyor.jpg
Gündem

Asfalt Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

kemer-belediyesi-ile-hello-otel-arasinda-tanitim-anlasmasi.jpg
Gündem

Kemer Belediyesi ile Hello Otel arasında tanıtım anlaşması

sehir-hatlari-gencleri-istanbul-bogaziyla-bulusturuyor.jpg
Gündem

Şehir Hatları Gençleri İstanbul Boğazı'yla Buluşturuyor

baskan-sezer-basarili-sporcular-yetistirmeye-devam.jpg
Gündem

Başkan Sezer, “Başarılı sporcular yetiştirmeye devam”

cuma-mahallesinde-kamulastirilan-binalar-otopark-oluyor.jpg
Gündem

Cuma Mahallesinde Kamulaştırılan Binalar Otopark Oluyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!