GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

duru-gida-yonetim-kurulu-baskani-emin-duru-ulkemizin-gizli-hazinesi-bakliyattir.jpg
Ekonomi

Duru Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Emin Duru: “Ülkemizin gizli hazinesi bakliyattır"

akfen-yenilenebilir-enerjiden-bir-haftada-66-mw-gucunde-uc-hibrit-gunes-santrali-yatirimi-anlasmasi.jpg
Ekonomi

Akfen Yenilenebilir Enerji'den Bir Haftada 66 MW Gücünde Üç Hibrit Güneş Santrali Yatırımı Anlaşması

kobiler-icin-sanal-pos-islemleri-de-artik-akbank-mobilde.jpg
Ekonomi

KOBİ'ler için Sanal POS işlemleri de artık Akbank Mobil'de

teknoloji-estetik-dokunuslarla-butunlesiyor-dogalligi-esas-alan-guzellik-yeniden-doguyor.jpg
Ekonomi

Teknoloji estetik dokunuşlarla bütünleşiyor, doğallığı esas alan güzellik yeniden doğuyor

magdeburger-sigorta-5-yil-icinde-ilk-10u-hedefliyor.jpg
Ekonomi

Magdeburger Sigorta 5 Yıl İçinde İlk 10'u Hedefliyor

kadinlar-kendilerine-yaka-cicekleri-yapti.jpg
Gündem

Kadınlar kendilerine yaka çiçekleri yaptı

baskan-altay-en-onemli-hedefimiz-aksehirimizin-turizme-kazandirilmasi-olacak.jpg
Gündem

Başkan Altay: “En Önemli Hedefimiz Akşehir'imizin Turizme Kazandırılması Olacak"

nevsehir-belediye-baskan-adayi-dr-mehmet-savrana-ve-projelerine-vatandaslardan-tam-destek.jpg
Gündem

Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran'a ve Projelerine Vatandaşlardan Tam Destek

kartepe-belediye-baskani-av-m-mustafa-kocaman-kartepe-belediyesi-meclis-uyeleriyle-bir-araya-gelerek-birlikte-gecirdikleri-bir-hizmet-donemini-degerlendirdi.jpg
Gündem

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi meclis üyeleriyle bir araya gelerek birlikte geçirdikleri bir hizmet dönemini değerlendirdi

tubitak-baskani-prof-dr-hasan-mandal-canik-ozdemir-bayraktar-kesif-kampusunde.jpg
Gündem

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü'nde

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!