GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

osmangazide-asfalt-mesaisi-hiz-kesmiyor.jpg
Gündem

Osmangazi'de asfalt mesaisi hız kesmiyor

kartepe-belediye-baskani-av-m-mustafa-kocaman-tam-gaz-sahada.jpg
Gündem

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman tam gaz sahada

baskan-tunc-soyer-avrupa-konseyi-toplantilari-icin-pariste.jpg
Gündem

Başkan Tunç Soyer Avrupa Konseyi toplantıları için Paris'te

yerli-ve-milli-formul-sigara-birakmayi-kolaylastiracak.jpg
Sağlık

Yerli ve milli formül, sigara bırakmayı kolaylaştıracak

ozge-boraktan-dogum-gunu-icin-anlamli-kampanya.jpg
Magazin

Özge Borak'tan Doğum Günü İçin Anlamlı Kampanya

nilufer-balikesirden-3-puanla-dondu.jpg
Spor

Nilüfer Balıkesir'den 3 puanla döndü

kemer-belediyesi-futbol-okulundan-hazirlik-macinda-bir-duzine-gol.jpg
Spor

Kemer Belediyesi Futbol Okulu'ndan hazırlık maçında bir düzine gol

bom-karting-takimi-motul-2023-turkiye-karting-sampiyonasini-ikincilikle-tamamladi.jpg
Spor

BOM Karting Takımı Motul 2023 Türkiye Karting Şampiyonası'nı İkincilikle Tamamladı

mobilya-sektorunun-hedefi-katma-degerli-uretim.jpg
Ekonomi

Mobilya sektörünün hedefi katma değerli üretim

man-turkiye-fabrikasinda-kullandigi-elektrigin-%45ini-gunesten-alacak.jpg
Ekonomi

MAN Türkiye, fabrikasında kullandığı elektriğin %45'ini güneşten alacak

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!