GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

rock-grubu-kolpa-kemerde-konser-verdi.jpg
Magazin

Rock grubu Kolpa Kemer'de konser verdi

konya-buyuksehirin-masa-tenisi-turnuvasinda-buyuk-heyecan-yasandi.jpg
Spor

Konya Büyükşehir'in Masa Tenisi Turnuvası'nda Büyük Heyecan Yaşandı

tour-of-antalyanin-kemer-tahtali-etabi-yapildi.jpg
Spor

Tour Of Antalya'nın Kemer – Tahtalı etabı yapıldı

konya-buyuksehir-basketbolda-goz-kamastiriyor.jpg
Spor

Konya Büyükşehir Basketbolda Göz Kamaştırıyor

kemer-belediye-spor-evinde-beraberlikle-yetindi.jpg
Spor

Kemer Belediye Spor evinde beraberlikle yetindi

aliaga-kendi-sahasinda-kazandi.jpg
Spor

Aliağa Kendi Sahasında Kazandı

baskan-topaloglundan-kick-boks-sporcularina-ziyaret.jpg
Spor

Başkan Topaloğlu'ndan kick boks sporcularına ziyaret

bunyamin-ciftci-esnaflarla-bir-araya-geldi.jpg
Gündem

Bünyamin Çiftçi, esnaflarla bir araya geldi

buyukakin-kilavuz-genclik-pusula-gibi-yol-gosterecek.jpg
Gündem

Büyükakın: Kılavuz Gençlik, pusula gibi yol gösterecek

omeroglu-tam-gaz-sahada.jpg
Gündem

Ömeroğlu, tam gaz sahada

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!