GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ak-genclerden-tutusa-tam-destek.jpg
Gündem

AK Gençlerden Tutuş'a tam destek

bunyamin-ciftci-gun-boyu-sahada.jpg
Gündem

Bünyamin Çiftçi, gün boyu sahada

baskan-cerciogluna-sultanhisarda-sevgi-seli.jpg
Gündem

Başkan Çerçioğlu'na Sultanhisar'da sevgi seli

ak-parti-belediye-baskan-adayi-savran-calismalarini-surduruyor.jpg
Gündem

AK Parti Belediye Başkan Adayı Savran çalışmalarını sürdürüyor

baskan-bilgin-ziraat-odasi-meclisine-konuk-oldu.jpg
Gündem

Başkan Bilgin, Ziraat Odası Meclisi'ne konuk oldu

baskan-topaloglundan-pazar-esnafina-ziyaret.jpg
Gündem

Başkan Topaloğlu'ndan pazar esnafına ziyaret

baskan-kocaman-genclerle-counter-strike-oynadi.jpg
Gündem

Başkan Kocaman, gençlerle Counter Strike oynadı

sosyal-destek-kartinda-yuzde-100-artis.jpg
Gündem

Sosyal destek kartında yüzde 100 artış

kandira-ballar-mahallesine-futbol-sahasi.jpg
Gündem

Kandıra Ballar Mahallesi'ne futbol sahası

emirates-nbain-global-havayolu-partneri-ve-nba-cupin-isim-sponsoru-oldu.jpg
Spor

Emirates, NBA'in Global Havayolu Partneri ve NBA Cup'ın İsim Sponsoru Oldu

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!