GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

baskan-bocek-tour-of-antalyanin-lansmanina-katildi.jpg
Gündem

Başkan Böcek Tour Of Antalya'nın lansmanına katıldı

izmirde-seyyar-tezgahlar-cicek-aciyor.jpg
Gündem

İzmir'de seyyar tezgahlar çiçek açıyor

ey-2024-uluslararasi-vergi-ve-transfer-fiyatlandirmasi-arastirmasi-yayimlandi.jpg
Ekonomi

EY 2024 Uluslararası Vergi ve Transfer Fiyatlandırması Araştırması yayımlandı!

ocak-ayinda-temel-gida-ihracati-103-milyar-dolar.jpg
Ekonomi

Ocak ayında temel gıda ihracatı 1,03 milyar dolar

adonis-hizli-buyumesiyle-tobb-turkiye-100-listesine-girdi.jpg
Ekonomi

Adonis hızlı büyümesiyle TOBB Türkiye 100 listesine girdi

canik-belediyesi-mirac-kandili-ozel-programi-duzenledi.jpg
Gündem

Canik Belediyesi, Miraç Kandili Özel Programı düzenledi.

baskandan-deprem-kahramanlarina-tesekkur.jpg
Gündem

Başkan'dan deprem kahramanlarına teşekkür

anne-babalar-dikkat-son-gunlerde-yaygin-gorulen-4-hastalik.jpg
Sağlık

Anne babalar dikkat! Son Günlerde Yaygın Görülen 4 Hastalık!

evcil-dostlari-stresten-koruyacak-6-ipucu.jpg
Sağlık

Evcil Dostları Stresten Koruyacak 6 İpucu

didim-belediyesinden-lokma-hayri.jpg
Gündem

Didim Belediyesi'nden Lokma Hayrı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!