GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bagcilarli-cocuklar-havuzlarda-serinliyor.jpg
Spor

Bağcılarlı çocuklar havuzlarda serinliyor

4-binden-fazla-ogrenci-yazi-sporla-geciriyor.jpg
Spor

4 Binden fazla öğrenci yazı sporla geçiriyor

nissan-turkiyede-ust-duzey-atama.jpg
Ekonomi

Nissan Türkiye'de üst düzey atama!

fiba-yenilenebilir-enerji-surdurulebilirlik-raporunun-ikincisini-yayimladi.jpg
Ekonomi

Fiba Yenilenebilir Enerji, Sürdürülebilirlik Raporu'nun ikincisini yayımladı

beyaz-esya-sektoru-ihracattaki-dususu-ic-satislarla-dengeliyor.jpg
Ekonomi

Beyaz Eşya Sektörü ihracattaki düşüşü iç satışlarla dengeliyor

kariyerine-enerji-sektorunde-baslamak-isteyen-genc-kadinlara-socar-turkiye-destegi.jpg
Ekonomi

Kariyerine enerji sektöründe başlamak isteyen genç kadınlara SOCAR Türkiye desteği

minik-binicilerin-kalbi-sporun-baskenti-kocaelide-atti.jpg
Spor

Minik binicilerin kalbi “Sporun Başkenti Kocaeli”de attı

kazandiklari-kupayi-il-milli-egitim-mudurlugune-hediye-ettiler.jpg
Spor

Kazandıkları kupayı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hediye Ettiler

tasarruf-sahipligi-artarken-kadinlardaki-tasarruf-oranindaki-yukselis-dikkat-cekti.jpg
Ekonomi

Tasarruf sahipliği artarken, kadınlardaki tasarruf oranındaki yükseliş dikkat çekti

uluslararasi-markalar-peakupi-tercih-ediyor.jpg
Ekonomi

Uluslararası markalar, PEAKUP'ı tercih ediyor

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!