GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

turk-rock-muziginin-prensi-teoman-yby-woodsta.jpg
Magazin

Türk Rock Müziğinin Prensi Teoman YBY Woods'ta

antalyaspordan-fenere-jakup-calimi.jpg
Spor

Antalyaspor'dan Fener'e Jakup çalımı

sahintepe-efsanevi-yarislara-ev-sahipligi-yapti.jpg
Spor

Şahintepe efsanevi yarışlara ev sahipliği yaptı

baskan-v-ozkan-talimat-verdi-spor-okullarina-ilgi-buyuk-oldu.jpg
Spor

Başkan V. Özkan Talimat Verdi Spor Okullarına İlgi Büyük Oldu

yesil-sahada-mutlu-son.jpg
Spor

Yeşil sahada mutlu son 

akbanklilari-temmuz-ayinda-5-800-tlyi-asan-chip-para-firsati-bekliyor.jpg
Ekonomi

Akbanklıları temmuz ayında 5.800 TL'yi aşan chip-para fırsatı bekliyor

dhl-express-turkiyenin-yeni-ceosu-volkan-demiroglu-oldu.jpg
Ekonomi

DHL Express Türkiye'nin yeni CEO'su Volkan Demiroğlu oldu

steel-sigorta-ve-brokerlik-ceosu-abdullah-ozcan-devlet-destekli-alacak-sigortasi-kobinin-hayat-sigortasidir.jpg
Ekonomi

Steel Sigorta ve Brokerlık CEO'su Abdullah Özcan, “Devlet Destekli Alacak Sigortası KOBİ'nin Hayat Sigortasıdır"

bayer-agro-arena-etkinliginde-binden-fazla-ureticiyle-bulustu.jpg
Ekonomi

Bayer Agro Arena Etkinliği'nde binden fazla üreticiyle buluştu

toprak-razgatlioglundan-italyada-cifte-zafer.jpg
Spor

Toprak Razgatlıoğlu'ndan İtalya'da Çifte Zafer

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!