GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

katilimci-butce-calismalari-devam-ediyor.jpg
Ekonomi

Katılımcı bütçe çalışmaları devam ediyor

akkuyu-calisanlari-rosatom-yilin-insani-toreninde-odul-kazandi.jpg
Ekonomi

Akkuyu Çalışanları, “Rosatom Yılın İnsanı" Töreninde Ödül Kazandı

desa-vizyonu-ve-finansal-gucuyle-uluslararasi-arenada-dikkat-cekiyor.jpg
Ekonomi

DESA, vizyonu ve finansal gücüyle uluslararası arenada dikkat çekiyor!

vakifbank-bilim-temelli-hedefler-girisimine-sbti-hedeflerini-onaylatan-ilk-turk-bankasi-oldu.jpg
Ekonomi

VakıfBank Bilim Temelli Hedefler Girişimi'ne (SBTi) hedeflerini onaylatan ilk Türk bankası oldu

bybit-kibrista-kripto-para-borsasi-olarak-faaliyet-gostermek-ve-saklama-hizmeti-sunmak-uzere-lisans-aldi.jpg
Ekonomi

Bybit, Kıbrıs'ta Kripto Para Borsası Olarak Faaliyet Göstermek ve Saklama Hizmeti sunmak üzere lisans aldı

bybit-dubai-sanal-varliklar-duzenleme-kurumu-varadan-mvp-lisansini-aldi.jpg
Ekonomi

Bybit, Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu VARA'dan MVP lisansını aldı

kolay-ik-ve-cozum-ortagi-neprotech-sirketleri-milli-egitim-bakanligi-ustalik-telafi-programindan-yararlandiriyor.jpg
Ekonomi

Kolay İK ve çözüm ortağı Neprotech, şirketleri Milli Eğitim Bakanlığı – Ustalık Telafi Programı'ndan yararlandırıyor.

acik-bankacilik-mastercard-ile-ivme-kazaniyor.jpg
Ekonomi

Açık Bankacılık Mastercard ile ivme kazanıyor

e-ticaret-yapanlar-icin-onemli-tuyolar-amazon-arbitrajinda-one-gecmenin-7-yolu.jpg
Ekonomi

E-Ticaret Yapanlar için Önemli Tüyolar: Amazon Arbitrajı'nda Öne Geçmenin 7 Yolu

aracini-agresif-kullananlar-daha-fazla-sigorta-primi-odeyebilir.jpg
Ekonomi

Aracını agresif kullananlar daha fazla sigorta primi ödeyebilir!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!