GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

kemer-belediyesinden-evde-saglik-hizmetleri.jpg
Sağlık

Kemer Belediyesi'nden evde sağlık hizmetleri

97-gazi-kosusu-pazar-17-15te-canli-yayinla-kanal-d-ve-d-smartta.jpg
Spor

97. Gazi Koşusu Pazar 17.15'te canlı yayınla Kanal D ve D-Smart'ta

enerji-donusumunde-son-durum-2023-raporu-yoneticiler-yatirima-sicak-bakiyor-tuketicilerse-temkinli.jpg
Ekonomi

Enerji Dönüşümünde Son Durum 2023 Raporu: Yöneticiler yatırıma sıcak bakıyor, tüketicilerse temkinli

alstom-turkiyenin-artan-demiryolu-yatirimlarina-yonelik-akilli-ve-surdurulebilir-cozumlerini-eurasia-railde-sergiledi.jpg
Ekonomi

Alstom, Türkiye'nin artan demiryolu yatırımlarına yönelik akıllı ve sürdürülebilir çözümlerini Eurasia Rail'de sergiledi

kurban-bayraminda-saglikli-beslenmek-icin-7-oneri.jpg
Sağlık

Kurban Bayramı'nda sağlıklı beslenmek için 7 öneri

ibm-turkiyenin-yeni-genel-muduru-isil-kilinc-gurtuna-oldu.jpg
Ekonomi

IBM Türkiye'nin yeni genel müdürü Işıl Kılınç Gürtuna oldu

ing-turkiye-surdurulebilirlik-baglantili-sendikasyon-kredisini-%112-orani-ile-yeniledi.jpg
Ekonomi

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini %112 oranı ile yeniledi

scoutium-devam-eden-yatirim-turunda-36-milyon-tlye-ulasti.jpg
Ekonomi

Scoutium devam eden yatırım turunda 3,6 Milyon TL'ye ulaştı

eurasia-raila-damga-vuran-konular-mega-trendler-ve-inovasyon-is-birlikleri-oldu.jpg
Ekonomi

Eurasia Rail'a Damga Vuran Konular Mega Trendler ve İnovasyon İş Birlikleri Oldu

istanbul-1300-nukleer-enerji-profesyonelini-agirladi.jpg
Ekonomi

İstanbul 1300 Nükleer Enerji Profesyonelini Ağırladı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!