GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

sosyal-hizmet-atolyelerinde-kadinlar-uretiyor-buyuksehir-destekliyor.jpg
Ekonomi

Sosyal Hizmet Atölyeleri'nde Kadınlar Üretiyor, Büyükşehir Destekliyor

beylikduzu-belediyesi-cografya-mesleki-kariyer-planlama-calistayina-katildi.jpg
Ekonomi

Beylikdüzü Belediyesi Coğrafya Mesleki Kariyer Planlama Çalıştayı'na katıldı

dag-holdingten-1-yil-odemesiz-72-ay-taksitle-konut-firsati.jpg
Ekonomi

Dağ Holding'ten 1 yıl Ödemesiz 72 Ay Taksitle Konut Fırsatı

togan.jpeg
Sağlık

Asgari Ücret Belirlendi, Sırada Memur Zammı Var

bayramda-her-ogunde-et-tuketmeyin.jpg
Sağlık

Bayramda Her Öğünde Et Tüketmeyin

ugur-poyraz.jpg
Siyaset

İYİ Parti Vekili Poyraz’dan TBMM’ye ‘Memur ve Emekli Maaşı’ Kanun Teklifi

ayak-tenis-takimi-turkiye-sampiyonasina-gidiyor.jpg
Spor

Ayak Tenis takımı Türkiye Şampiyonasına gidiyor

turkiye-ikincisi-oldular-soner-cetine-kostular.jpg
Spor

Türkiye ikincisi oldular Soner Çetin'e koştular

en-kisa-gecede-tarihi-miras-kosusu.jpg
Spor

En kısa gecede tarihi miras koşusu

genel-sekreter-gundogdu-kocaelispor-brunga-tesislerini-inceledi.jpg
Spor

Genel Sekreter Gündoğdu, Kocaelispor Brunga tesislerini inceledi

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!