GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

korfez-kupasi-heyecani-kocaelinde-baslayacak.jpg
Spor

Körfez Kupası heyecanı Kocaeli'nde başlayacak

kafe-senin-hizmete-girdi.jpg
Ekonomi

“Kafe Senin", Hizmete Girdi

pepsico-uefa-sampiyonlar-ligi-stratejik-ortakligini-lig-tarihinin-onemli-bir-doneminde-uc-yil-daha-uzatti.jpg
Spor

PepsiCo, UEFA Şampiyonlar Ligi Stratejik Ortaklığını lig tarihinin önemli bir döneminde üç yıl daha uzattı

tirmanma-randevusu-kartepede.jpg
Spor

Tırmanma Randevusu Kartepe'de

osmangazide-yaz-spor-okullari-basladi.jpg
Spor

Osmangazi'de 'Yaz Spor Okulları' başladı

antidepresan-kullanimi-son-11-yilda-yuzde-63-artti.jpg
Sağlık

Antidepresan kullanımı son 11 yılda yüzde 63 arttı

kurban-bayrami-sevinciniz-yaralanmalar-yuzunden-yarida-kalmasin.jpg
Sağlık

Kurban Bayramı sevinciniz yaralanmalar yüzünden yarıda kalmasın

rekortmen-yuzuculer-megisti-kas-swim-racete-baris-ve-dostluk-icin-kulac-atacak.jpg
Spor

Rekortmen yüzücüler Megisti Kaş Swim Race'te “Barış ve Dostluk" için kulaç atacak

guven-endeksi-hizmet-ve-perakende-ticaret-sektorlerinde-yukselirken-insaat-sektorunde-dustu.jpg
Ekonomi

Güven endeksi hizmet ve perakende ticaret sektörlerinde yükselirken inşaat sektöründe düştü

lisans-mezunlarinda-kayitli-istihdam-orani-2022-yilinda-%717-olarak-gerceklesti.jpg
Ekonomi

Lisans mezunlarında kayıtlı istihdam oranı 2022 yılında %71,7 olarak gerçekleşti

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!