GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

2-tur-oy-pusulasi-tanitildi-1684941053-690-x750.jpg
Gündem

2. tur oy pusulası tanıtıldı

poyrazin-kizlari-super-lig-i-garantiledi-1684941959-425-x750.jpg
Spor

Poyrazın Kızları Süper Lig’i garantiledi

bosch-tan-bursa-da-50-meslek-lisesi-ogrencisine-tev-bursu-1684827538-496-x750.jpg
Eğitim

Bosch’tan Bursa’da 50 meslek lisesi öğrencisine TEV bursu

turkiye-sampiyonalari-afyonkarahisar-da-belirlenecek-1684829876-708-x750.jpg
Spor

Türkiye şampiyonaları Afyonkarahisar’da belirlenecek

manisali-judocular-turkiye-ucuncusu-oldu-1684833195-196-x750.jpg
Spor

Manisalı judocular Türkiye üçüncüsü oldu

ozdag-yine-kararini-veremedi-1684837592-341-x750.jpg
Siyaset

Özdağ yine kararını veremedi!

dislekside-erken-teshis-onemli-1684840603-345-x750.jpg
Sağlık

Dislekside erken teşhis önemli

tasitlar-azaldi-motosiklet-artti-1684840858-864-x750.jpg
Gündem

Taşıtlar azaldı, motosiklet arttı!

kayisoglu-vatandasin-tercihine-saygiliyiz-1684841925-705-x750.jpg
Siyaset

Kayışoğlu: Vatandaşın tercihine saygılıyız,

pence-operasyonu-nda-cok-sayida-muhimmat-ele-gecirildi-1684847650-425-x750.jpg
Gündem

Çok sayıda mühimmat 'Pençe'lediler!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!