GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bostanlisporlu-yine-turkiye-sampiyonu-1683012782-740-x750.jpg
Spor

Bostanlısporlu yine Türkiye Şampiyonu

goz-hekimleri-canli-yayinda-ameliyat-yapacak-1683013335-535-x750.jpg
Sağlık

Göz hekimleri canlı yayında ameliyat yapacak

otomobil-fren-yapti-1658729086-1-x750.jpg
Ekonomi

Otomobilde kur artışına bağlı zam kapıda

chp-li-safak-sol-dan-izmir-mitingi-yorumu-1683009122-378-x750.jpg
Siyaset

CHP’li Şafak Sol’dan İzmir mitingi yorumu

yaslilara-psikoloji-egitimi-1683003119-182-x750.jpg
Eğitim

Yaşlılara psikoloji eğitimi

sanliurfalilardan-trambuse-tam-not-1683003603-443-x750.jpg
Yerel Gündem

Trambüse vatandaştan tam not

kayserililerle-avm-bulusmasi-1682999298-612-x750.jpg
Yerel Gündem

Kayserililerle AVM buluşması

tarim-arazileri-suyla-bulustu-1682929109-631-x750.jpg
Gündem

Tarım arazileri suyla buluştu

manisali-ureticiye-bir-destek-daha-1682947235-597-x750.jpg
Yerel Gündem

Manisalı üreticiye bir destek daha

inegol-den-dunyaya-yayilan-solen-kapilarini-acti-1682954176-319-x750.jpg
Yerel Gündem

İnegöl’den dünyaya yayılan şölen… Kapılarını açtı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!