GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

mus-ta-3-yesil-sol-partili-tutuklandi-1682697644-535-x750.jpg
Siyaset

Muş’ta 3 Yeşil Sol Partili tutuklandı

adana-da-kentin-trafik-yukunu-rahatlatacak-1682695888-140-x750.jpg
Yerel Gündem

Adana’da kentin trafik yükünü rahatlatacak

babacan-emekliye-borcumuz-var-1682688953-910-x750.jpg
Siyaset

Babacan: Emekliye borcumuz var

togg-gelin-arabasi-oldu-1682683022-700-x750.jpg
Gündem

Togg gelin arabası oldu!

filede-manisa-nin-sampiyonluguna-bir-adim-kaldi-1682681447-283-x750.jpg
Spor

Filede Manisa’nın şampiyonluğuna bir adım kaldı

gokhan-gokcay-hollywood-sinemasinda-yukselisini-surduruyor-1682674183-102-x750.jpg
Magazin

Gökhan Gökçay, Hollywood’da yükselişini sürdürüyor

seyahat-ve-turizm-sektorunde-istihdam-payi-yukseliste-1649070880-681-x750.jpg
Seyahat

Turizmde ilk çeyrek veriler açıklandı… Kişisel seyahatler 7,5 milyar doları aştık

yagli-gureslerde-var-sistemi-muratpasa-yla-basliyor-1682672477-722-x750.jpg
Spor

Yağlı güreşlerde VAR sistemi Muratpaşa’yla başlıyor

yagmur-vardar.jpg
Biyografi

Yağmur Vardar Kimdir

teknofest-finalinde-inegol-ruzgari-1682596712-661-x750.jpg
Gündem

Teknofest finalinde ‘İnegöl’ rüzgarı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!