GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ordu-halk-ekmek-faaliyete-basladi-1733566108-322_large.webp
Yerel Gündem

Ordu Halk Ekmek faaliyete başladı

gurespor-sampiyonluk-yolunda-namaglup-ilerliyor
Spor

Gürespor, şampiyonluk yolunda namağlup ilerliyor

6-uluslararasi-mersin-maratonu-icin-geri-sayim-basladi-1733565224-559_large.webp
Spor

6. Uluslararası Mersin Maratonu için geri sayım başladı

1-11-1733652108-614-x750
Yerel Gündem

Sakaryalılar ADARAY’ı sevdi

musiad-bursa-ile-milli-egitim-den-is-birligi-toplantisi-1733577450-329_large.webp
Yerel Gündem

MÜSİAD Bursa ile Milli Eğitim’den iş birliği toplantısı

burak-kingden-yeni-hit-bize-ne-kaldi
Magazin

Burak King’den Yeni Hit: Bize Ne Kaldı

ersan-er-iddiali-dondu
Magazin

Ersan Er İddialı Döndü!

bayrakli-zabitasindan-pazar-yeri-denetimi
Yerel Gündem

Bayraklı zabıtasından pazar yeri denetimi

kore-gazilerine-buyuksehirden-anlamli-ziyaret
Yerel Gündem

Kore Gazilerine Büyükşehir’den Anlamlı Ziyaret

kayseri-talas-ta-son-surat-donusum-1733546566-406_large.webp
Yerel Gündem

Kayseri Talas’ta son sürat dönüşüm

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!