GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

balikesir-in-yol-haritasi-genclerle-belirlenecek-1733562145-702_large.webp
Yerel Gündem

Balıkesir’in yol haritası gençlerle belirlenecek

antalya-da-nostalji-tramvayinda-kitap-okudular-1733547967-968_large.webp
Yerel Gündem

Antalya’da nostalji tramvayında kitap okudular

tarim-topraklari
Gündem

Türkiye’nin Tarıma Elverişli Toprakları

geapwslxqaa5g51-1733394083-173-x750
Gündem

İtalya ile vize krizi! İtalya başvuruları durdurdu

kktc-basbakani-kulliye-de-1733406788-824_large.webp
Siyaset

KKTC Başbakanı Külliye’de

mugla-da-engellilerin-sorunlari-masaya-yatirildi-1733409579-819_large.webp
Yerel Gündem

Muğla’da engellilerin sorunları masaya yatırıldı

if-wedding-fashion-izmire-79-ulkeden-ziyaretci
Ekonomi

IF Wedding Fashion İzmir’e 79 ülkeden ziyaretçi

ulu-cami-cok-guzel-oldu
Yerel Gündem

Ulu Cami, çok güzel oldu

ab-ulkelerine-kanatli-eti-ihrac-edilecek-1733407811-688_large.webp
Ekonomi

AB ülkelerine kanatlı eti ihraç edilecek

niluferde-ihtiyac-sahiplerine-sicak-yemek-destegi
Yerel Gündem

Nilüfer’de ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek desteği

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!