GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

gulben-ergen-yenilikleri-takip-ediyor-1703673748-190_large.webp
Magazin

Gülben Ergen yeni şarkısını espirili video ile duyurdu

zaturre
Sağlık

Zatürreye Karşı 7 Etkili Önlem

ziynet-sali-den-mabel-matiz-heyecani-1731661672-65_large.webp
Magazin

Ziynet Sali’den Mabel Matiz heyecanı

konya-catalhoyuk-ten-kacirilan-heykelcik-geri-getirildi-1731590084-875_large.webp
Yerel Gündem

Konya Çatalhöyük’ten kaçırılan heykelcik geri getirildi

safiye-soyman-kendine-pide-ziyafeti-cekti-1731146114-489_large.webp
Magazin

Safiye Soyman kendine pide ziyafeti çekti

yeni-nesil-sehir-kutuphanesi-2-1731222201-416-x750
Yerel Gündem

Konya Selçuklu’daki bu kütüphanede yok yok…

uskudar-belediyesi-nden-ucretsiz-hpv-asisi-1731127727-995_large.webp
Sağlık

Üsküdar Belediyesi’nden ücretsiz HPV aşısı

bursa-da-degisim-basladi-1731149088-397_large.webp
Yerel Gündem

Bursa’da değişim başladı

anadolu-atesi-antalya-yi-isitti-1731145331-746_large.webp
Magazin

Anadolu Ateşi Antalya’yı ısıttı

sakarya-son-saniye-basketiyle-ilk-galibiyeti-aldi-1731208279-50_large.webp
Spor

Sakarya son saniye basketiyle ilk galibiyeti aldı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!