GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

iett-den-metrobus-bebegine-ziyaret-1731127454-995_large.webp
Gündem

İETT’den metrobüs bebeğine ziyaret

manisa-da-sehit-jandarma-uzman-cavus-icin-pilav-hayri-1731216127-201_large.webp
Yerel Gündem

Manisa’da şehit Jandarma Uzman Çavuş için pilav hayrı

kocaeli-den-servis-araclarina-denetim-1731221923-854_large.webp
Yerel Gündem

Kocaeli’den servis araçlarına denetim

jrdyjt3rsukhwqxrupkf5omwx0uqap9psxainvl6-1731231730-334-x750
Yerel Gündem

Konya’da Bilgehane öğrencilerinin sinema keyfi

dil-ve-konusma-terapisti-uyardi-cocuklarda-kekemelige-dikkat-1731069270-299_large.webp
Gündem

Dil ve Konuşma Terapisti uyardı!

bursa-hayvanat-bahcesi-26-yasinda-1731126631-81_large.webp
Yerel Gündem

Bursa Hayvanat Bahçesi 26 yaşında

turkiye-nin-seramik-uretimindeki-sir-ri-bilecik-te-1731125792-28_large.webp
Yerel Gündem

Türkiye’nin seramik üretimindeki Sır’rı Bilecik’te

bursa-nin-efeleri-galibiyet-ariyor-1731126896-194_large.webp
Spor

Bursa’nın Efeleri galibiyet arıyor

1731004120-vah-i-robot-v2-1-1731051510-329-x750
Gündem

Bu hafta vizyonda hangi filmler var?

gocmen-kacakciligina-icisleri-kalkan-i-1731050666-716_large.webp
Gündem

Göçmen kaçakçılığına İçişleri ‘Kalkan’ı!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!