GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

gurespor-4te-4-yapti
Spor

Gürespor 4’te 4 yaptı

acil-eylem-8230-20241008180117-1728457122-496-x750
Yerel Gündem

‘Safinaz-1’ İzmir Körfezi mesaisinde

9-ayda-55-ilde-ihracat-artti-1728388288-286_large.webp
Ekonomi

9 ayda 55 ilde ihracat arttı!

yolcu-hava-trafigi-yuzde-7-5-artti-1728374322-615_large.webp
Gündem

Yolcu ‘hava’ trafiği yüzde 7,5 arttı

basin3-1728372252-352-x750
Spor

TOFAŞ Avrupa’da sezonu evinde açıyor

firat-kalkani-nda-3-terorist-etkisiz-1697614910-418_large.webp
Gündem

Fırat Kalkanı bölgesinde 4 terörist daha etkisiz!

sakarya-nin-milli-sporcu-fabrikasi-1728213361-293_large.webp
Spor

Sakarya’nın milli sporcu fabrikası

turkiye-ile-yeni-uluslararasi-anlasma-1728214028-39_large-1.webp-1
Gündem

Türkiye ile yeni uluslararası anlaşma

duzce-de-iki-otomobil-carpisti-3-yarali-1728281467-278_large.webp
Gündem

Düzce’de iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

beylikduzu-nde-meme-kanseri-farkindalik-semineri-1728117730-788_large.webp
Yerel Gündem

Beylikdüzü’nde meme kanseri farkındalık semineri

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!