GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

dunyanin-mobilyasini-ureten-inegolde-fuar-basladi
Ekonomi

Dünyanın Mobilyasını Üreten İnegöl’de Fuar Başladı

c34718ad-a265-4001-96d9-75d1510c6a59-1-1727793568-872-x750
Gündem

Togg’un ilk sedan modeli T10F 2025’e hazırlanıyor

bursaspor-un-yukselisi-sekteye-ugradi-1727704197-573_large.webp
Spor

Bursaspor’un yükselişi sekteye uğradı

anadolu-grubu-ndan-kocaeli-ne-surpriz-ziyaret-1727700220-743_large.webp
Ekonomi

Anadolu Grubu’ndan Kocaeli’ne sürpriz ziyaret

konya-potada-dolu-dizgin-1727603691-207_large.webp
Spor

Konya potada dolu dizgin

altin-kaplamali-kebap-sonrasi-to-keb-burger-1727600966-791_large.webp
Gündem

Altın kaplamalı kebap sonrası ‘To-Keb Burger’

hava-harekatinda-siviller-hedef-alindi-iddialarina-iletisim-den-yanit-1703424173-957_large.webp
Gündem

Okullarda ayrımcılık iddialarına İletişim’den yanıt

yenisehir-belediyespor-da-milli-transfer-1727526979-689_large.webp
Spor

Yenişehir Belediyespor’da milli transfer

diyabetli-hasta-sayisi-her-gecen-gun-artiyor-1727529613-757_large.webp
Sağlık

Diyabetli hasta sayısı her geçen gün artıyor

torbaliya-bir-kent-lokantasi-daha
Yerel Gündem

Torbalı’ya bir kent lokantası daha

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!