GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

rekabet-kurumu-ndan-dondurma-dolabi-karari-1656227871-550_large.webp
Ekonomi

Adidas’a rekabet soruşturması

4-7-8-teknigi-ile-uykuya-gecis-kolaylasiyor-1727091002-404_large.webp
Sağlık

4-7-8 tekniği ile uykuya geçiş kolaylaşıyor

izdeniz-trafige-nefes-oldu
Yerel Gündem

İZDENİZ trafiğe nefes oldu

msb-duyurdu-irak-ta-3-terorist-etkisiz-hale-getirildi-1726912326-828_large.webp
Gündem

MSB duyurdu: Irak’ta 3 terörist etkisiz hale getirildi

balcovada-hareket-farkindaligi
Yerel Gündem

Balçova’da hareket farkındalığı

rus-is-insanlari-bagcilarda
Gündem

Rus iş insanları Bağcılar’da

bld-1-1726840403-62-x750
Yerel Gündem

İnegöl’de hedef 42 bin ton ceviz

yusuf-alemdar-mujdeyi-verdi-detaylari-paylasti-1726838589-803_large.webp
Yerel Gündem

Yusuf Alemdar müjdeyi verdi

kenevir-yetistiriciligi-icin-basvurular-1-ekim-de-basliyor-1726817333-726_large.webp
Gündem

Kenevir yetiştiriciliği için başvurular 1 Ekim’de başlıyor

erkekler-super-ligi3-hafta-maclari-tamamlandi-1726761176-683_large.webp
Spor

Erkekler Süper Ligi3. hafta maçları tamamlandı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!