GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

rukiye-bektas-toygan-avanoglunun-partneri-oldu.jpg
Magazin

Rukiye Bektaş, Toygan Avanoğlu'nun Partneri Oldu

bingonun-yeni-marka-yuzu-ozgu-namal-oldu.jpg
Magazin

Bingo'nun Yeni Marka Yüzü Özgü Namal Oldu

turk-pop-muziginin-efsane-ismi-levent-yuksel-yapi-kredi-bomontiada-world-akustik-sahnesinde.jpg
Magazin

Türk Pop Müziğinin Efsane İsmi Levent Yüksel Yapı Kredi bomontiada “World Akustik" sahnesinde

dunyanin-en-unlu-dji-tiesto-tarihi-yarimada-karsisinda-buyulendi.jpg
Magazin

Dünyanın en ünlü Dj'i Tiesto tarihi yarımada karşısında büyülendi

yalcin-konuktan-yaz-hikayeleri-pulsephoria.jpg
Magazin

Yalçın Konuk'tan Yaz Hikayeleri: Pulsephoria

fatih-colgecenden-yeni-sarki-yangin-yeri.jpg
Magazin

Fatih Çölgeçen'den yeni şarkı: Yangın Yeri

mor-ve-otesi-istanbul-festivali-sahnesini-salladi.jpg
Magazin

Mor ve Ötesi İstanbul Festivali sahnesini salladı!

sinan-akcildan-gorkemli-acilis-konseri-20-bin-manisali-ile-coskulu-gece.jpg
Magazin

Sinan Akçıl'dan Görkemli Açılış Konseri: 20 Bin Manisalı İle Coşkulu Gece

istanbul-festivalinde-mabel-matiz-ruzgari.jpg
Magazin

İstanbul Festivali'nde Mabel Matiz rüzgârı!

tiesto-istanbulda-on-binlerle-bulustu.jpg
Magazin

Tiësto, İstanbul'da on binlerle buluştu!

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!