GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

okan-bayulgen-ile-robot-sophia-izmirliler-ile-bir-araya-geldi.jpg
Magazin

Okan Bayülgen ile Robot Sophia İzmirliler ile bir araya geldi

tokat-belediyesinin-30-agustos-etkinliklerinde-soner-sarikabadayi-ruzgari-esti.jpg
Magazin

Tokat Belediyesi'nin 30 Ağustos Etkinliklerinde Soner Sarıkabadayı Rüzgarı Esti

baba-beni-guldursene-filminin-cekimleri-tamamlandi.jpg
Magazin

Baba Beni Güldürsene filminin çekimleri tamamlandı

yemanjo-hilton-dalaman-sarigerme-resort-spada-buyuleyici-bir-beach-partye-imza-atti.jpg
Magazin

Yemanjo, HIlton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa'da Büyüleyici Bir BEACH PARTy'e İmza Attı

iefte-30-agustos-coskusu-mert-demirle-yasandi.jpg
Magazin

İEF'te 30 Ağustos coşkusu Mert Demir'le yaşandı

antalyalilar-zafer-bayramini-dj-mert-aydin-ve-simge-ile-kutladi.jpg
Magazin

Antalyalılar Zafer Bayramı'nı DJ Mert Aydın ve Simge ile kutladı

arabesk-muziginin-sevilen-ismi-hakan-tasiyan-nevsehir-belediye-baskani-rasim-ariyi-ziyaret-etti.jpg
Magazin

Arabesk müziğinin sevilen ismi Hakan Taşıyan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti

tete-ve-masal-ruyalar-diyari-dev-oyuncu-kadrosuyla-motor-dedi.jpg
Magazin

Tete ve Masal: Rüyalar Diyarı dev oyuncu kadrosuyla motor dedi

sehir-tiyatrolarinin-genel-sanat-yonetmeni-levent-uzumcu-oldu.jpg
Magazin

Şehir Tiyatroları'nın Genel Sanat Yönetmeni Levent Üzümcü oldu

esas-oglan-dizisinin-cekimleri-tamamlandi-seda-bakan-ve-hadisenin-basrolunde-oldugu-esas-oglan-yakinda-sadece-gainde.jpg
Magazin

“Esas Oğlan" dizisinin çekimleri tamamlandı Seda Bakan ve Hadise'nin başrolünde olduğu “Esas Oğlan" yakında sadece GAİN'de…

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!