GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

para-bulmak (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Para Bulmak Ne Anlama Gelir?

cepte-bozuk-para (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Cebinde Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?

bozuk-para-kaybi (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Bozuk Para Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

cok-bozuk-para (3)
Rüya Tabiri

Rüyada Çok Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?

bozuk-para-verme (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Bozuk Para Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bozuk Para Vermek Ne Anlama Gelir?
Rüya Tabiri

Rüyada Birinden Bozuk Para Almak

yerden-bozuk-para (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Yerden Bozuk Para Toplamak Ne Anlama Gelir?

bozuk-para-bulmak (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Bozuk Para Bulmak Ne Anlama Gelir?

hanna-barbera-x
Naftalin

Animasyonun İki Devi: William Hanna ve Joseph Barbera

rüyada_bozuk_para
Rüya Tabiri

Rüyada Bozuk Para Saymak Ne Anlama Gelir?

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!