GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

dr-hulusi-akara-harran-universitesinde-fahri-doktora-payesi-tevdi-edildi.jpg
Gündem

Dr. Hulusi Akar'a Harran Üniversitesi'nde Fahri Doktora Payesi Tevdi Edildi

159-memur-yemin-ederek-goreve-basladi.jpg
Gündem

159 Memur Yemin Ederek Göreve Başladı

nevsehir-belediyesi-tarafindan-duzenlenen-3-ilkokullar-arasi-23-nisan-hali-saha-futbol-turnuvasi-basladi.jpg
Spor

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. İlkokullar Arası 23 Nisan Halı Saha Futbol Turnuvası başladı

yetim-cocuklar-kardeslik-sofrasinda-bulustu.jpg
Gündem

Yetim çocuklar kardeşlik sofrasında buluştu

omeroglundan-buyuk-mitinge-davet.jpg
Gündem

Ömeroğlu'ndan büyük mitinge davet

mudaya-belediyesi-ekopark-acildi.jpg
Gündem

Mudaya Belediyesi Ekopark Açıldı

pir-sultan-abdal-yasam-vadisi-narlidereye-cok-yakisacak.jpg
Gündem

Pir Sultan Abdal Yaşam Vadisi Narlıdere'ye çok yakışacak

daricaya-teleferik-mujdesi.jpg
Gündem

Darıca'ya teleferik müjdesi

derincede-saglik-yatirimlari-konusuldu.jpg
Gündem

Derince'de sağlık yatırımları konuşuldu

basiskeleye-yeni-pazar-yerleri.jpg
Gündem

Başiskele'ye yeni pazar yerleri

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!