GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

koli-icinde-kedi (3)
Rüya Tabiri

Rüyada Sarman Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

kolide-kedi (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Kolide Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

kolide-kedi (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Kolide Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-pembe-yavru-kedi-gormek
Rüya Tabiri

Rüyada Yavru Pembe Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

pembe-kedi-ruya-tabiri (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Pembe Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

mor-yavru-kedi-ruya-tabiri (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Yavru Mor Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

mor-kedi (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Mor Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

yavru-kediler (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Kedi Yavruları Görmek Ne Anlama Gelir?

kedi-beslemek (3)
Rüya Tabiri

Rüyada Kedi Beslemek Ne Anlama Gelir?

yavru-kedi-kafasi (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Yavru Kedi Kafası Görmek Ne Anlama Gelir?

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!