GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Rüyada Sokakta Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya Tabiri

Rüyada Yolda Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sokakta Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya Tabiri

Rüyada Yolda Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

kuduz-cat (3)
Rüya Tabiri

Rüyada Cinli Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

ayaksiz-kedi (3)
Rüya Tabiri

Rüyada Kedi Görmenin Gizli Mesajları

kara-kedi-sevmek (4)
Rüya Tabiri

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Sevmek Ne Anlama Gelir?

kara-kedi-sevmek (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Siyah Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

sari-kedi-sevmek (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Sarı Yavru Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

sari-kedi-sevmek (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Sarı Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

gri-kedi-sevmek (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Gri Kedi Yavrusu Sevmek Ne Anlama Gelir?

gri-kedi-sevmek (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Gri Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!