GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Jetgiller-Kimdir-1024x683
Naftalin

Jetgiller: Efsane Çizgi Filmden Unutulmaz Karekterler

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Sevmek Ne Anlama Gelir?
Rüya Tabiri

Rüyada Kara Yavru Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Siyah Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?
Rüya Tabiri

Rüyada Kara Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

beyaz-kedi-sevmek (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

beyaz-kedi-sevmek (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

banyoda-cat (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Banyoda Yavru Kedi Görmek

banyoda-cat (2)
Rüya Tabiri

Rüyada Banyoda Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

akasya-duragi
Gündem

Efsane Akasya Durağı Dizisi yeniden başlıyor

Rüyada Banyoda Yavru Kedi Görmek
Rüya Tabiri

Rüyada Tuvalette Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

tuvalette-kedi (1)
Rüya Tabiri

Rüyada Tuvalette Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!