GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

uluslararasi-havacilikta-kadin-kurulusunun-turkiye-lansmani-yapildi.jpg
Ekonomi

Uluslararası Havacılıkta Kadın Kuruluşu'nun Türkiye Lansmanı Yapıldı

hububat-ihracati-ilk-2-ayda-21-milyar-dolar-oldu.jpg
Ekonomi

Hububat ihracatı ilk 2 ayda 2,1 milyar dolar oldu

temsa-ve-mesnevi-31-yillik-is-birligini-15-otobusluk-yeni-teslimatla-taclandirdi.jpg
Ekonomi

TEMSA ve Mesnevi, 31 yıllık iş birliğini 15 otobüslük yeni teslimatla taçlandırdı

uberin-istanbuldaki-hedefi-takside-rezervasyonu-yayginlastirmak.jpg
Ekonomi

Uber'in İstanbul'daki Hedefi Taksi'de Rezervasyonu Yaygınlaştırmak

assuva-savunma-sanayi-baskani-remzi-basbug-yeni-gelistirdikleri-cihazi-nevsehir-belediyesine-hediye-etti.jpg
Gündem

Assuva Savunma Sanayi Başkanı Remzi Başbuğ, Yeni Geliştirdikleri Cihazı Nevşehir Belediyesi'ne Hediye Etti

esnafimizin-destekcisi-olmaya-devam-edecegiz.jpg
Gündem

“'Esnafımızın Destekçisi Olmaya Devam Edeceğiz'

macar-gazetecilerden-dostluk-vurgusu.jpg
Gündem

Macar gazetecilerden dostluk vurgusu

tipioglu-ve-ciftci-fatih-caddesi-esnaflarini-gezdi.jpg
Gündem

Tipioğlu ve Çiftçi, Fatih Caddesi esnaflarını gezdi

omeroglu-kadinlardan-destek-istedi.jpg
Gündem

Ömeroğlu, kadınlardan destek istedi

deude-8-mart-bulusmasi.jpg
Gündem

DEÜ'de 8 Mart Buluşması

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!