GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

soyer-hafizamda-hep-cok-guzel-anilar-kalacak.jpg
Gündem

Soyer: “Hafızamda hep çok güzel anılar kalacak"

baskan-muhitin-bocek-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji.jpg
Gündem

Başkan Muhitin Böcek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

kolon-kanserini-onlemek-mumkun.jpg
Sağlık

Kolon Kanserini Önlemek Mümkün!

psikiyatri-uzman-dr-bahruz-shukurov-acil-psikiyatri-multidisipliner-yaklasim-gerektiriyor.jpg
Sağlık

Psikiyatri Uzman Dr. Bahruz Shukurov, Acil psikiyatri multidisipliner yaklaşım gerektiriyor!

kalp-hastalilari-risk-faktorleri-acisindan-cinsiyet-onemli-bir-fark-olusturuyor.jpg
Sağlık

Kalp Hastalıları Risk Faktörleri Açısından Cinsiyet Önemli Bir Fark Oluşturuyor

qnb-sigortadan-dunya-kadinlar-gunune-ozel-kampanya.jpg
Sağlık

QNB Sigorta'dan Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kampanya

ufc-299-ana-kartinda-omalley-vs-vera-mucadelesi-canli-yayinla-sadece-s-sport-plusta.jpg
Spor

UFC 299 Ana Kartında O'Malley vs. Vera Mücadelesi Canlı Yayınla Sadece S Sport Plus'ta

ferruh-duygu-spor-sahasi-yenileniyor.jpg
Spor

Ferruh Duygu Spor Sahası yenileniyor

nevsehir-belediyesi-genclik-ve-spor-kulubu-haltercilerinden-hatice-kizmaz-okul-sporlari-turkiye-halter-sampiyonasinda-turkiye-3-su-oldu.jpg
Spor

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü haltercilerinden Hatice Kızmaz, Okul Sporları Türkiye Halter Şampiyonası'nda Türkiye 3.'sü oldu

kullar-ozluyu-bagrina-basti.jpg
Gündem

Kullar, Özlü'yü bağrına bastı

Giriş Yap

Özgür Haberci ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!